Сурогатна мама: бути чи не бути?

Сурогатне материнство – нова технологія ХХІ століття, яка дає надію одним і викликає бурю емоцій в інших. Перш ніж стати сурогатною мамою, жінка повинна зважити всі ” за” та “проти”. Отож, давайте разом розглянемо “плюси” та “мінуси” сурогатного материнства:

Перш за все великий плюс для біологічної мами, адже вона стане мамою при цьому вона може не відлучатися від робочого місця та не використовуючи декретної відпустки. Біологічній мамі не потрібно хвилюватися про фігуру, токсикоз, гормональний фон і вона вільно вільно може займатися спортом та не відмовляти собі в радощах життя.Плюси є і для сурогатної мами – вона може вирішити свої матеріальні проблеми.

Сурогатна мама дає можливість стати батьками бездітним парам.

Але, звичайно ж, є і аргументи проти, найбільше ці аргументи ” проти” пов’язані із емоційною сферою. Маля народжене сурогатною мамою може так і не стати рідним для біологічної мами. Почуття та емоції є і в сурогатної мами, адже їй 9 місяців прийдеться під серцем виношувати маля, тому сурогатною мамою може стати жінка сильна духом і яка уже має власних дітей.Варто і не забувати про чоловіка сурогатної мами, а

дже не кожен чоловік зможе погодитися з фактом що його кохана жінка виношує маля для іншої пари.Також важливо добре подумати про сурогатне материнство релігійним людям, адже різні релігії по-різному відносяться до сурогатного материнства

Отже, в сурогатному материнстві є і плюси і мінуси, але варто пам’ятати, що сурогатне материнство – це єдиний шанс для багатьох пар стати батьками.