Увага!!!

Дорогі жінки, винагорода за участь у программі донорства яйцеклітин ЗНАЧНО ЗБІЛЬШИЛАСЬ, і тепер складає до 40000 грн!!!  Анкету заповняйте в розділі “стати донором яйцеклітин”.

Центр «Супер мама» запрошує українських жінок для участі в програмах сурогатного материнства та донорства яйцеклітин.

Чим ми відрізняємся від подібних агенств:

-Винагорода за участь в програмі сурогатного материнства складає:

  • Якщо вагітність одноплідна – 16 000 євро
  • Якщо вагітні двійнею – 22 000 євро. 

-Також передбачена винагорода за повторну участь в програмі сурогатного материнства:

  • Якщо вдруге в програмі, додатково отримаєте + 2000 євро
  • Якщо втретє в програмі, додатково отримаєте + 3000 євро

-Винагорода за послуги сурогатної мами виплачується тільки в євро, незалежно від курсу валют на момент виплати.

-Наші клініки повертають гроші, витрачені вами на проїзд, в дві сторони в день приїзду, навіть якщо Ви не підійте по будь-яких критеріях.

-Повне і абсолютно безкоштовне медичне обслуговування.

-Якщо на первинний огляд ви їдете до Кіровограду, то окрім оплати проїзду в дві сторони, за результатами огляду, вам виділяється одноразовий бонус в розмірі 300 грн.

-Винагорода виплачується частинами наперед, для того щоб ви не хвилювались, що вас надурять. У разі форс-мажору (викидня чи замерання плоду) ви не повертаєте для клініки жодних коштів.

-Наші координатори завжди нададуть Вам достовірну інформацію про хід програм, ніколи не залишать вас без потрібних консультацій, та нададуть допомогу у вирішені всіх ваших проблем. Кожна жінка для нас надзвичайно важлива, ми цінуємо кожну нашу клієнтку.

– Всі гроші виплачуються без затримок . Все чесно!

-За повторний вступ в програму сурогатного материнства клініка доплачує 2000 євро, кожного разу.

В Україні все ще з нерозумінням ставляться до сурогатного материнства і донорства яйцеклітин. Хоча більшість країн цивілізованого світу вже змінили до них ставлення і сприймають як благодійний вчинок.

Ми працюємо для того, щоб українські жінки могли свідомо і зважено обрати сурогатне материнство або донорство яйцеклітин – як оптимальний, безпечний і гуманний спосіб забезпечити себе і свою сім’ю і одночасно надати безцінну допомогу людям, які дійсно її потребують.