8477923_orig

Після заповнення анкети в нас на сайті, протягом деякого часу з вами звяжеться наш координатор, для уточнення ваших даних. Якщо все в нормі і ви підходите, відповідно до наших вимог, координатор відправить вам детальний опис маршруту та адресу до однієї з наших клінік, а також перелік документів, які потрібно мати при собі. Наголошуємо, відсутність будь якого з документів може стати приводом для відмови вам в клініці, тому будьте, будь ласка уважними. Також всі документи мають бути в оригіналі (не копії), ксерокопії при вас зробить наш персонал.


Координатор внесе вашу анкету в базу даних та дату прийому, узгоджену з вами (будь-яку, крім вихідних). Після покупки білетів, або остаточного рішення вами про дату приїзду, ви зобовязані повідомити координатора наперед за 1 день до свого приїзду. Це потрібно для того, щоб на вас в цей день виділили кошти в бухгалтерії – для оплати проїзду. Також, якщо ви їдете на перший огляд та здачу аналізів в нашу Кропивницьку клініку і ваш потяг прибуває вночі, ви маєте можливість заночувати в клініці, щоб не чекати на вокзалі до ранку. Для цього потрібно попередити вашого координатора за дві доби наперед, коли матимете квитки на руках. В такому разі наша співробітниця звяжеться з вами безпосередньо перед відїздом, повідомить вам номер таксі, а також вночі відкриє клініку. Нічне таксі ми оплачуємо, денне – ні. Можливість ночівлі є лише в Кропивницькій клініці.
На перший прийом та здачу аналізів вам потрібно зявитися в клініку до 11 години ранку, нічого не ївши та не пивши, окрім звичайної води. Це потрібно для аналізів крові( щоб виключити вплив на результати).
Прийшовши в клініку обовязково потрібно одягнути бахіли, контейнер з якими знаходиться при вході. Зайшовши в бахілах до приміщення, ви підходите на рецепшин, називаєте своє прізвище та імя, а також прізвище вашого координатора. Працівники вам видадуть повну анкету, під час її заповнення, вони знімуть копії з ваших документів, і вложать їх у вашу анкету. Після цих процедур, вас запрошують в кабінет до лікаря на первинний гінекологічний огляд. Він проводиться за допомогою внутрішньо-вагінального узд. Якщо під час огляду не виявлено ніяких відхилень від норми, ви відправляєтесь на аналіз крові з вени та мазки.
Після проходження всіх оглядів та аналізів, ви йдете до бухгалтерії, де отримуєте гроші витрачені вами на проїзд. Інструкції подальших ваших дій, під час перебігу програми, вам повідомить під час прийому медсестра, а також дасть візитку з своїм номером телефону. Наші медсестри надзвичайно зайняті, тому коли ви не можете до неї додзвонитися – дзвоніть до свого координатора, він порадить, як бути в цій ситуації. Наші координатори найкращі, тому ніколи не залишать вас з вашими проблемами на одинці.