Після заповнення анкети у нас на сайті, протягом деякого часу з вами зв’яжеться наш координатор для уточнення ваших даних. Якщо ви підходите згідно наших вимог, координатор відправить вам детальний опис маршруту і адресу в одну з наших клінік, а також перелік документів, які потрібно мати при собі. Підкреслюємо, відсутність будь-якого з документів може стати приводом для відмови вам в клініці, тому будьте ласка- будьте уважні. Також всі документи повинні бути в оригіналі (не копії), ксерокопії зробить наш персонал.

Координатор внесе вашу анкету в базу данних на дату, узгоджену з вами (будь-яку, крім вихідних). Після покупки квитків, або остаточного рішення вами про дату приїзду, ви зобов’язані повідомити координатору заздалегідь за 1 день. Це потрібно для того, щоб на вас в цей день виділили кошти в бухгалтерії для оплати проїзду. Також, якщо ви їдете на перший огляд і здачу аналізів в нашу Кропивницького клініку і ваш поїзд прибуває вночі, ви маєте можливість заночувати в клініці, щоб не чекати на вокзалі до ранку. Для цього потрібно попередити вашого координатора за дві доби на перед, коли будете мати квитки на руках. В такому випадку наша співробітниця зв’яжеться з вами безпосередньо перед від’їздом, повідомить вам номер таксі, а також вночі відкриє клініку. Нічне таксі ми оплачуємо, денне – ні. Можливість ночівлі є тільки в Кропивницькій клініці.

На перший прийом і здачу аналізів вам потрібно з’явитися в клініку до 11 години ранку, нічого НЕ ївши і не пив, окрім звичайної води. Це потрібно для аналізів крові (щоб виключити вплив на результати).

Прийшовши в клініку, обов’язково потрібно одягнути бахіли, контейнер з яким знаходиться при вході. Зайшовши в бахілах до приміщення, ви підходите до рецепції, називаєте своє прізвище та ім’я, а також прізвище вашого координатора. Працівники вам видадуть повну анкету для заповнення, а тим часом знімуть копії з ваших документів, і вкладуть їх у вашу анкету. Після цих процедур, вас запрошують в кабінет до лікаря на первинний гінекологічний огляд. Він проводиться за допомогою внутрішньо-вагінального узд. Якщо під час огляду не було виявлено ніяких відхилень від норми, ви відправляєтеся на аналіз крові з вени і мазки.

Після проходження всіх оглядів і аналізів, ви йдете в бухгалтерію, де отримуєте гроші, витрачені вами на проїзд. Інструкції щодо ваших подальших дій під час ходу програми, вам повідомить під час прийому медсестра, а також дасть візитку зі своїм номером телефону. Наші медсестри Надзвичайно зайняті, тому коли ви не можете до неї додзвонитися – телефонуйте своєму координатору, він порадить, як бути в цій ситуації. Наші координатори кращі, тому ніколи не залишать вас з вашими проблемами наодинці.